Widget Image
Herkesin aynı şeyi düşündüğü bir ortamda, hiç kimse hiçbir şey düşünmüyor demektir.
Konya
POST PLAZA ESENLER MAHALLESİ, BULGUR DEDE SK NO:1/3 SELÇUKLU/KONYA
0 (332) 238 32 60

İstanbul
MASLAK MH.MASLAK MEYDAN SK.BEYBİ GİZ PLAZA NO:1 KAT:15 D.NO:55 PK:34398 SARIYER/İSTANBUL-TÜRKİYE
0 (212) 942 61 82


postajans@postajans.com.tr
Takip Et
Image Alt

Biz

Herkesin aynı şeyi düşündüğü bir ortamda, hiç kimse hiçbir şey düşünmüyor demektir.

Ne yapıyoruz?

Tek bir çalışmadan reklam kampanyalarına, PR faaliyetlerinden açılış organizasyonlarına koşturmaca ve ilk günkü heyecanla geçen, her günü bir öncekinden daha ileriye giden bir serüven, Post’ta bir kampanyaya başlamadan önce müşterimizi her yönüyle tanımamız gerektiği realitesini yerine getirerek başlarız işe. İşimiz bir ürün, ister bir kurumun tanıtımı olsun bizim için nemli olan, ilk önce müşterimize yönelik tüm detayların araştırılması ve incelenmesidir. Çünkü biz doğacak çocuğumuzu hayata hazırlamak ve onu yaşatmak isteriz.

Bugüne kadar yaşadıklarımız ve yaşattıklarımızla hep müşterilerimiz gibi düşündük ve müşterilerimiz gibi hissettik. Zaman geldi döküm fabrikasından bir ustabaşı, cam fabrikasında bir teknisyen, süt fabrikasında bir mühendis olduk. Bazen paketleme makinalarının raylarında geçti günlerimiz.

Çünkü bizler ortaya çıkaracağımız her işte, sizler gibi düşünmek, sizler gibi yaşamak ve sizler gibi hissetmek gerektiğini biliyoruz. Ve her zaman bu gerekliliği yerine getiriyoruz.

Nerede yapıyoruz?