Skip to main content

Web Sitesi

Tasarım ve Yazılımı

Şirket tanıtımının en önemli basamaklarından biri kurumsal bir web tasarımıdır. Web tasarımı ve yazılımı çok iyi olan şirketler kendi sektörlerinde her zaman bir adım önde olmaktadır. Şirketinizin web sitesi, tasarım olarak kullanıcılar tarafından göze hitap ederken performans olarak kolay bir şekilde kullanmaları sağlamalıdır.

İşlerimizi Görüntüleyin

SEO Yönetimi

Web sitenizin doğru bir kitleye, organik bir şekilde ulaşması çok önemlidir. SEO(Arama Motoru Optimazasyonu) çalışmaları ile kullanıcı tarafından web sitenizle alakalı herhangi bir kelime arama motoruna yazıldığında en önlerde web sitenizin öne çıkması sağlanmaktadır.

İşlerimizi Görüntüleyin

Google Yönetimi

Görsel reklam bölümünün en önemli öğesi olan Google sayfanızın yönetimi, reklamlarınızın iki milyondan fazla site içerisinde sizin belirlediğiniz ve Google tarafından büyük bir süzgeçten geçirilen hedef kitleye ulaşmasını sağlamaktadır. Böylelikle kurumsal web siteniz doğru kitleye ulaşarak, site trafiğinde artış sağlanmaktadır.

İşlerimizi Görüntüleyin

Sosyal Mecra Yönetimi

Şirketinizin hem yurt içi hem de yurt dışında çok fazla kişi tarafından farkedilmesini çeşitli sosyal mecralarda yerinizi alarak sağlayabilirsiniz. Kullanıcısı çok olan dijital ortamlarda markanızın veya ürünlerinizin paylaşımları yapılarak tüketicilerinizle sürekli etkileşim halinde olmanız sağlanabilmektedir.

İşlerimizi Görüntüleyin

Domain – Hosting Yönetimi

Sizin dünyaya açılan pencereniz olan web sitenizin ihtiyacı olan içerik saklama alanı ve sürekli çevrimiçi kalması çok önemlidir. Dijital ortamdaki görünür olmanın en önemli yollarından biri olan kurumsal web sitenizin doğru bir domain(alan adı) ve sitenizde bulunan içeriklerinin saklandığı iyi bir hosting hizmetlerine sahip olması gerekmektedir.

İşlerimizi Görüntüleyin