Skip to main content

Tanıtım Filmleri

Markanızı tanıtmanın en önemli yollarından birisi de hiç şüphesiz tanıtım filmleridir. Markanız için yapılan doğru bir  tanıtım filmi markanızı rakiplerinizden bir adım öne çıkarmaktadır.

İşlerimizi Görüntüleyin

Reklam Filmleri

Firmanız için hedef kitlenizin ilgisini çekebilecek bir reklam filmi, pazarlamanız için çok önemli bir husustur. Reklam filmleri dikkat çekici olması gerektiği kadar doğru kişilerin ilgisini çekmelidir. Tam bu noktada Post Ajans olarak sizlere yardımcı oluyoruz.

İşlerimizi Görüntüleyin

3D Animasyonlar

3D animasyonlar, bilgisayar ortamında oluşturulmuş üç boyutlu modellere verilen hareketlendirmelerdir. Henüz üretimi yapılmayan ürünlerinizin 3 boyutlu modelleri animasyonlu hale getirilerek üretim öncesinden satış, pazarlama ve tanıtım yapılabilir. Bunun yanı sıra ürününüzün 3 boyutlu model animasyonu yapılarak ürününüzü video içerik ile tanıtabilirsiniz.

İşlerimizi Görüntüleyin

Ürün Render

Henüz üretilmemiş ürünleriniz bilgisayar ortamında 3 boyutlu olarak tasarlanıp render alınabilir. Bu sayede ürününüz henüz üretilmeden nasıl görüneceğini gerçeğe en yakın şekilde görüntüleyebilirsiniz.

İşlerimizi Görüntüleyin

Fotoğraf Çekim

Markanız için gerekli olan tüm çekimleri sizin için profesyonel ekip ve ekipmanlarla yapıyoruz.

İşlerimizi Görüntüleyin