Skip to main content

Konya reklam ajansları başlığını okuduğunuz zaman Konya’da reklam ajansı sektörü siz okuyucularımız için Konya denilince akla gelen ilk sektörlerden olmasa da ciddi potansiyele sahip bir alan olmaya ve gelişmeye devam etmektedir. Biz de Post Ajans ailesi olarak Konya merkezli idari binamız ile birlikte Türkiye ve yurt dışında birçok iş ortağımıza hizmet üretmeye ve onların başarılarına şahitlik etmeye devam ediyoruz. Bazen tek bir çalışmadan reklam süreçlerine bazen de PR faaliyetlerimizden açılış ve fuarlara koşturmaca ile ilk günkü heyecanla ilerleyen ve her günü bir önceki günden daha ileriye taşıdığımız bir serüvenimiz var. Post Ajans olarak bizim müşterilerimiz ve markalarımız ile kuruluşlarından başlayan ve onların hem ilk heyecanlarını paylaştığımız hem de bilinen ve kurumsal bir marka olma aşamalarına gelindiğindeki haklı gururlarını paylaştığımız aslında müşteri değil de iş ortağı olarak gördüğümüz bir ilişkimiz var.

konya reklam ajansı

Reklam Ajansı Nedir ?

Reklam ajansları en temel tabir ile markaların görünürlüğünü arttıran iş ortaklarından biridir. Uzun bir serüvenin içinde markanın isminin belirlenmesi gibi küçük adımlarla başlayan sonrasında ise markaların başarı hikayelerine şahitlik eden kurumlardır

Reklam Ajansında Süreç Nasıl İşliyor ?

Post Ajans’a geldiğinizde sürecin nasıl ilerleyeceğini merak ederseniz kısaca şöyle özetleyebiliriz:

  • Biz öncelikle çalıştığımız projenin karmaşıklığına bakmadan araştırma aşamasına başlarız. En önemli aşama olan müşterimizi dinlemek ve onu doğru anlamak için bu aşamayı dikkatli bir şekilde ilerletmeye çalışırız. Ürünle ilgili markamızın bizden ne beklediğini ve hedeflerini dikkate alırız daha sonra ise ilerlediğimiz alandaki rakiplerimizi analiz eder ve nasıl fark yaratabileceğimizi buluruz. Post Ajans olarak ana felsefemiz bizim tanımadığımız bir ürünü tanıtamayacağımız gerçeğidir.

  • Araştırma aşamasını geçtikten sonra dinlediğimiz beklentileri dikkate alarak bir iş planı oluştururuz. Yapacağımız planlamaların net ve anlaşılabilir olduğuna dikkat ederiz. Gereğinden fazla detaylar eklenmiş iş planlarının süreci aksatabileceğini aklımızda bulundururuz.

  • Müşterimizle mutabık kaldığımız zaman planlama sürecinden uygulama sürecine geçeriz. Proje ve marka için çalışmalara başlarız Post Ajans olarak her zaman projeyi kendi şirketimiz için yapıyormuş gibi ilerletiriz. Ana hedefimiz müşteri odaklılığı ve müşteri memnuniyetidir. Uygulama süreçlerine geçmişten gelen tecrübelerimizi de ekleyerek süreci tamamlarız.

  • Uygulama sonrasında son aşama ise değerlendirmedir. Proje ile ilgili genel bir değerlendirme yapar ve elde ettiğimiz sonuçları analitik bir şekilde değerlendiririz. Eksik kaldığımız noktaları tespit eder ve düzeltmeye çalışırız. İyi ilerlettiğimiz noktaları ise daha iyi bir noktaya taşımak için durmadan çalışmaya devam ederiz.

Websitemizi ziyaret etmek için https://www.postajans.com.tr/ sitemizi ziyaret edebilirsiniz.